O ZNAČCE

Pánska péče Unit4Men  

Polská značka Unit4Men® je reakcí na potřeby trhu s kosmetikou, naplněnou hlavně dámskými, ale i syntetickými výrobky, které nesplňují potřeby moderního muže. Naši práci jsme zahájili hloubkovou analýzou všech dostupných údajů o trhu, spotřebitelským výzkumem, potřebami mužské pokožky, preferencemi balení a obecnými očekáváními mužů v oblasti kosmetiky. Na základě nich jsme začali pracovat na našich produktech. Provedli jsme desítky výzkumů a testů na přírodních kosmetických základech a exkluzivních vonných kompozicích, abychom vytvořili celou řadu vysoce kvalitní kosmetiky pro muže. Při vytváření našich produktů jsme se řídili především mužskou estetikou, ergonomií používání a kvalitou surovin, ze kterých jsou vyráběny. Snažili jsme se, aby každý produkt vypadal mužně, minimalisticky a elegantně.

 

     MISE

 

Unit4Men® je značka vytvořená s vášní za účasti široké skupiny specialistů, technologů, inženýrů a grafiků. To, co tuto značku kosmetiky pro muže odlišuje, je především poctivost, jasnost sdělení, péče o nejmenší prvek každého produktu. Výběrem jakékoliv z našich kosmetických přípravků chceme, abyste měli 100% jistotu, že dostanete produkt nejvyšší kvality, bezpečný, plně otestovaný a hlavně ideálně vhodný pro potřeby péče o muže.

 

   PŘÍRODNÍ          SLOŽENÍ

 

Věříme v sílu přírody, a proto v naší kosmetice využíváme sílu přírodních ingrediencí. Každý produkt Unit4Men® obsahuje pouze přírodní účinné látky, jejichž fungování bylo potvrzeno řadou studií. Naše kosmetika pro muže navíc neobsahuje negativní přísady, jako jsou: sírany (SLES, SLS), umělá barviva, parabeny, silikony nebo minerální oleje. Můžete si být jisti, že dostanete jen to nejlepší!

 

   VŮNĚ

 

Při výrobě produktů byla vůně pro nás klíčová. Víme, že muže odrazuje používaní přírodních produktu kvůli jejich specifické vůni. Proto jsme vytvořili inovativní kombinaci přírodních ingrediencí s exkluzivními vůněmi pánských parfémů. Produkt, který je účinný, může mít také zajímavou mužskou vůni. Parfémy obsažené v naší kosmetice vytvořili parfemáři.

 

   #NEMÍCHAT

 

To nás odlišuje! Celá řada kosmetiky, od pleťového krému, sprchového gelu po holení, až šampon a olej na vousy - v jedné skutečně mužské linii vůní. Už žádné míchání vůní různých kosmetik, které používáte.

 
 
Zpět do obchodu