Duo: Šampon na vousy + olej na vousy Amber&Vanilla

Harmonické duo je perfektní kombinací dvou produktů pro péči o vousy (Šampon na vousy + Olej na vousy Amber & Vanilla)

Skladem
Kód: 84
1 180 Kč
Duo Šampon na vousy + olej na vousy Amber&Vanilla
ZDARMAZDARMA

Harmonické duo je perfektní kombinací dvou produktů pro péči o vousy. Kosmetika Unit4men obsahuje pouze přírodní účinné látky v kombinaci s vůní exkluzivního pánského parfému. Díky tomu poskytují vousům dokonale sladěnou péči!


Kupte 2 produkty za atraktivní cenu: 1.170 Kč ( ušetříte 100 Kč)


Harmonické duo obsahuje:

Šampon na vousy, 100 ml

Inovativní kosmetika, která kombinuje šampon na vousy a gel na čištění obličeje v jednom balení. Pokročilá, bohatá receptura pečlivě vybraných ingrediencí přírodního původu, vytvořená tak, aby splňovala všechny potřeby mužského obličeje a vousů. Vůně kombinuje svěží citrusové tóny se zajímavými, těžšími tóny kardamomu a pižma. Šampon dobře pění a nenarušuje přirozené pH pokožky. Dermatologicky testováno.

Parfémovaný olej na vousy Amber & Vanilla LIMITED EDITION, 30ml

Omezená edice oleje na vousy byla vytvořena pro náročné muže, kteří mají rádi skutečně mužské, zajímavé a silné vůně. Vůně, na kterou si jistě budete dlouho pamatovat ... A skutečně bohatá směs olejů přírodního původu, která se o vousy dokonale stará, ale také je chrání před sluncem, větrem a jinými nepříznivými povětrnostními podmínkami.


100% veganské suroviny
92% složek je přírodního původu
BEZ: umělých barviv, silikonů, minerálních olejů  


ENG: A perfect duo of high-quality care cosmetics, containing only natural active ingredients, combined with the fragrance of exclusive men's perfumes.

The perfect duo for a modern man includes:

Perfumed beard shampoo, 100ml

An innovative cosmetic that combines beard shampoo and face wash gel in one package. Perfumed beard shampoo, gently cleanses and refreshes beard. It foams well and does not affect the skin's natural pH. Dermatologically tested. Contains a rich formula of carefully selected natural washing ingredients.

100% vegan raw materials 98% Natural ORIGIN

Perfumed beard oil Amber&Vanilla LIMITED EDITION

Limited edition of Perfumed Beard Oil, was created for demanding men who like truly masculine, intriguing, heavy fragrance notes. A rich blend of natural origin oils, perfectly cares for the beard, also protects it from sun, wind and other adverse weather conditions, thanks to the tomato oil extract that acts as a natural UV filter. In addition, a fragrance that combines sensual notes of vanilla, almond and amber, with heavy and distinctive wood notes: cedar and vetiver. The oil cares for the beard and gives an original, masculine fragrance. Dermatologically tested.

100% vegan raw materials        

92% Natural ORIGIN

Without: artificial dyes, silicones, mineral oils.

Zpět do obchodu