Šampon na vousy

Šampon na vousy je základní kosmetikou ve skříni každého vousatého muže. A stejně jako si ženy dobře uvědomují, že správný šampon na vlasy dokáže zázraky, jsou si toho vědomi i pánové, kteří se starají o vousy. Dobře zvolený šampon na vousy nejen vyčistí strniště od každodenních skvrn, jako je prach nebo kožní maz, ale také zjemní ztuhlé vousy a vyhladí je, což jim pomůže později upravovat.
Je třeba zdůraznit skutečnost, že vousy na bradě mají jinou strukturu než vlasy na hlavě. Při výběru kosmetiky pro jejich péči je nesmírně důležité. Každý vousatý muž ví, že vousy jsou tužší, odolnější vůči stylingu, náchylné k rozštěpení, trochu problematické. Na druhou stranu je pravděpodobné, že kůže na obličeji pod vousy na bradě svědí, nadměrně se odlupuje a dráždí. Navíc při častém holení muži často trpí zarůstáním vousu. Tento proces přispívá nejen k nevzhlednému vzhledu, ale může také způsobit zánět a ekzém. Proto by si muži měli zvolit šampon určený typicky k péči o vousy na obličeji, který obsahuje vhodné účinné látky, které vousy vyživují, zjemňují a lubrikují, ale také uklidňují podráždění pokožky.

JAKÝ DRUH ŠAMPONU NA VOUSY BYSTE SI MĚLI VYBRAT? CO HLEDAT?


U výrobků na mytí vousů je velmi důležitý obsah mycí látky, tj. povrchově aktivní látka. Nejčastěji používané a nejlevnější jsou tzv. sulfáty, tj. hlavně 2 složky: Laureth Sulfate Sodium (SLES) a Lauryl Sulfate Sodium (SLS). Líbí se výrobcům, protože dobře pění a účinně odstraňují nečistoty. Tak co je za problém? Bohužel mají silný dráždivý a vysušující účinek na pokožku. Osoby s citlivou pokožkou by se jim měli zvláště vyhýbat. Proto stojí za to zkontrolovat složení (INCI) kosmetiky před nákupem a výběrem šamponu na vousy bez SLES / SLS.

Vůně je také velmi důležitá u šamponů na vousy, protože se nanáší těsně u nosu. V ideálním případě má každá kosmetika na obličej, jako je olej na vousy, šampon na vousy, krém na obličej nebo krém na holení, stejné tóny vůně, takže se tyto vůně „nebijou“ a je o celou tvář dokonale postaráno.

ŠAMPON NA VOUSY UNIT4MEN®


Před vytvořením každé kosmetiky Unit4men® jsme důkladně analyzovali danou potřebu péče o muže, abychom vytvořili kosmetiku na míru. Proto šampon na vousy Unit4men® obsahuje 98% přírodních složek, dobře pění, je jemný - nenarušuje přirozené pH pokožky a obsahuje mnoho látek pro péči o vousy. Kromě toho jsme kombinovali přírodní ingredience s exkluzivní vůní pánského parfému: fascinující směs citrusových tónů s tóny kardamomu a pižma.
Co je třeba zdůraznit: náš šampon na vousy NEOBSAHUJE: umělá barviva, silikony, sírany (SLS, SLES), minerální oleje.

                                           Skutečný zážitek v péčí o muže, žádné kompromisy!

Zpět do obchodu