Pouze přírodní přísady

Určitě vám nechceme říkat, co můžete a co nemůžete použít, ale znalost základů vám zajistí informovaná rozhodnutí. Chceme vám dát příležitost věnovat pozornost informacím, které stojí za váš čas, oddělit fakta od mýtů, co dělat a čeho se vyvarovat.

 

Proč říkáme syntetickým látkám ne?


Chemie nás obklopuje v moderním světě ze všech stran. Z tohoto důvodu se u lidí, kteří nikdy neměli kožní problémy, objeví alergie a podráždění. Pokožka se jednoduše přestane vyrovnávat s množstvím nepřirozených ingrediencí, kterým je každý den vystavena. Bez přirozené ochranné bariéry je náchylnější ke znečištění, volným radikálům, suchu a citlivosti. Což zase ovlivňuje stárnutí a celkové zdraví pokožky.

Vážíme si poctivosti a víme, že to dělají i naši spotřebitelé. Vyrábíme pro vás kosmetiku, a proto vás velmi pečlivě posloucháme. Více než jednou došlo k dotazům na určité přísady, obsažene v naší kosmetice. Chceme vám dát příležitost vědomě si vybrat to, co považujete za nejlepší. To je důvod, proč naše kosmetika obsahuje pouze přírodní přísady, velmi pečlivě vybrané a testované na účinnost - od prověřených dodavatelů. Většina z nich je certifikována.

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu