Barber set Citrus&Musk

Sada vysoce kvalitní kosmetiky na vousy uzavřená v exkluzivním balení je dokonalým tipem na dárek! Kosmetika pro péči o vousy obsahuje pouze přírodní účinné látky v kombinaci s vůní exkluzivních pánských parfémů.

Vyprodáno
Kód: 69
1 049 Kč

Sada vysoce kvalitní kosmetiky uzavřená v exkluzivním balení je dokonalým tipem na dárek! Kosmetika pro péči o vousy obsahuje pouze přírodní účinné látky v kombinaci s vůní exkluzivních pánských parfémů. Jejich jedinečné složení kombinuje svěží, citrusové tóny s fascinujícími, těžšími tóny kardamomu a pižma.


Perfektní dárek pro moderního muže zahrnuje:

Parfémovaný olej na vousy, 30 ml

Pokročilý vzorec navržený tak, aby splňoval všechny potřeby mužské pokožky a vousů. Olej zjemňuje a vyhlazuje vousy a chrání vousy před sluncem, větrem a jinými nepříznivými povětrnostními vlivy. Kromě toho přináší úlevu suché a svědivé pokožce pod strništěm.

Šampon na vousy, 100 ml

Obsahuje pouze přírodní mycí látky a účinné látky, např. zvlhčující šťávu z aloe vera a uklidňující extrakt z chmele. Šampon dobře pění a nenarušuje přirozené pH pokožky. Zanechá vaše vousy čisté, vyživené a voňavé. Nedráždí pokožku.


100% veganské suroviny

BEZ: umělých barviv, silikonů, minerálních olejů


Mužská vůně

Vůně řady CITRUS & MUSK kombinuje svěží, citrusové tóny se zajímavými, těžšími tóny kardamomu a pižma. Celá vůně byla zkomponována v souladu s uměním parfumerie.

PYRAMIDA VŮNĚ

Hlava: kardamom, pomeranč, jedle
Srdce: rozmarýn, růže
Základ: pižmo, dubový mech

Fungování kosmetiky bylo potvrzeno aplikačními testy.


ENG: Barber set Citrus&Musk

A set of high-quality beard care cosmetics, containing only natural active ingredients, combined with the fragrance of exclusive men's perfumes.

The perfect gift for a modern man includes:

Perfumed Beard Oil, 30ml

Oil for all beard types, based on natural ingredients. Moisturizes and nourishes the beard and face skin. Without: artificial dyes, silicones and mineral oils. Dermatologically tested.

Perfumed beard shampoo, 100ml

Gently cleanses and refreshes facial hair. Contains a rich formula of carefully selected natural washing ingredients. Dermatologically tested.

100% vegan raw materials

Zpět do obchodu